דואר אלקטרוני
סיסמה
Sale
קבוצתיות
קנה קבל
אתר מאובטח
ראשי>>מידע מקצועי מיין לפי:  
ריהוט משרדי ארגומטרי, רהיטים למשרד


ריהוט משרדי ארגומטרי

כל אם עבריה יודעת שהיא גורל הילד שלה בידי מפקדיו. האם יש לכך משמעות חיובית? אנו רוצים לקוות. באותה המידה, גורלו הבריאותי של עובד שיושב לו במשרד בין קירות על אותו ריהוט משרדי תלוי בריהוט המצוי במשרד. סביר להניח שלא הוא בחר את הריהוט הזה, הוא לא הותאם לגמרי בעבורו. מצד שני ידוע כי אם יהיה לו ציוד משרדי שיתאים לו על פי הנתונים הגופניים, יהיה יכול להפיק עבודה מלאה וטובה יותר. לכן, רצוי להפעיל מערכת שיקולים ולקבל כמה טיפים לבחירת ריהוט משרדי.

הישיבה מול המחשב

הישיבה התמימה ליד מחשב עלולה להוליד גורמי סיכון רבים – החל בראייה, ממשיך בזרימת הדם בגוף וכלה בגב ועוד. חשוב מאוד שכל עובד ידע לפחות איך לנצל את הריהוט המשרדי העומד לרשותו, כדי לשפר את היציבה שלו מול המחשב, כדי לא לפגום בראיה וכן הלאה. כאן הריהוט הארגונומי תופס את מקומו. אחת הדוגמאות היא בחירת כסא משרדי מול שולחן – לדוגמה כבד גוף מול רזה, גבוה מול נמוך וכן הלאה.

מהי בעצם ארגונומיה?

ארגונומיה היא הנדסת האנוש, כלומר – איך הופכים את הסביבה של האדם מותאמת כלפיו. היא באה לידי ביטוי באמצעות הריהוט שסביבו, שבו הוא משתמש לאורך שעות היום ולמעשה יש בכוחו לשנות את בריאותו עקב כך.

איפה אפשר למצוא ריהוט ארגונומי?

הריהוט הארגונומי מקשט כל חנות לרהיטים בדרך כלל. ריהוט ארגונומי נמצא כמעט בכל חנות לריהוט משרדי, אולם המחיר בדרך כלל יקר יותר. אחת השיטות להוזיל את המחיר היא רכישה מרוכזת של רהיטים למשרד שלם, או פשוט לרכוש אותו מהיצרן לצרכן. רכישה מרוכזת של מוצרים מקנה בדרך כלל הנחה, וההובלה שלהם היא מרוכזת.

כתובת לאיסוף עצמי: תל אביב - רח' טברסקי 8 חניה במקום
טל. 03-6353118 פקס. 03-6243115
כל הזכויות שמורות ל Office 24 - האתר המוביל בישראל לציוד משרדי. צוות Office 24 עומד לרשותך בכל עת וישמח לספק לך שירות מקצועי אישי ואדיב. באפשרותך לבצע רכישה של ציוד משרדי אונליין
בכל עת ובצורה נוחה וקלה לתפעול. במידת הצורך ניתנת לך האפשרות להעביר לנו רשימה של מוצרים להזמנה באופן דומה באמצעות טופס הזמנה דינמי. כמו כן עומדים לרשותך צוות התמיכה
של Office 24 בטלפון 03-6353118, ומוכנים לעזור לך לבחור את הפריט המתאים ביותר עבור העסק שלך.
שעות פתיחה: ימים א' – ה' בין השעות 08:00-17:00.
Copyright 2018 © ציוד משרדי - office24
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |