דואר אלקטרוני
סיסמה
Sale
קבוצתיות
קנה קבל
אתר מאובטח
ראשי>>מידע מקצועי מיין לפי:  
כל משרד צריך ציוד משרדי, ציוד משרדי למשרד


כל משרד צריך ציוד משרדי

כל משרד היום, לא משנה מה יהיה תחום עיסוקו, יצטרך ציוד משרדי. יש מבינינו שיצטרכו יותר ויש כאלה שפחות, החל מהמשרד הקטן ביותר ועד למשרד של תאגיד גדול. לעובדים שלנו יש צרכים, לחומר אותו אנחנו נרצה לאחסן ולשמור לשימוש יומיומי או ארכיוני – גם לו יש צרכים ולכל אלה נצטרך לדאוג במשרד. נבחן את הפרטים שצריך לעבור עליהם.

באיזה ציוד נבחר?

מלבד דברים כמו חבילות אינטרנט, קווים טלפונים, חברת ניקיון ושאר דברים שירותיים שכאלה, ישנם כמה נושאים שנצטרך לדאוג להם במשרד ביום יום ונצטרך לעשות בחירה של מה נרצה לספק באופן שוטף למשרד. יש את הדברים הבסיסיים כמו נייר למדפסת, טונר, ציוד לשירותים, למטבח, ציוד ניקיון בסיסי, את כל הדברים האלה צריך לחשב באופן חודשי.

רשימת מצרכים

הרשימה תהיה מחולקת לנושאים אותם נצטרך לקחת בחשבון. ישנם משרדים הכוללים חדרי ישיבות והאספקה אליהם גם נצרכת. אספקת קפה, מוצרי מזון בסיסיים למטבח, לעובדים, מכונות שתייה קלה או כל דבר אחר שהוא מעבר לדברים הבסיסיים. יש צורך לבדוק באיזה תקציב מדובר וכמה אנחנו יכולים לאפשר לעצמינו באופן קבוע בהוצאה חודשית.

איך נבחר ספק ציוד משרדי?

היום קיימים הרבה מאוד ספקים של ציוד משרדי על כל סוגיו. ישנם כל מיני ספקים היכולים לספק שירות נהדר אך רצוי לבדוק כמה דברים לפני. יש צורך לבדוק שהספק שבו אנחנו בוחרים יכול לספק לנו את כל הציוד אותו אנחנו דורשים. לא חסרים ספקי שירות שמכסים את כל התחומים הנוגעים לציוד משרדי. דבר שני יש לבדוק המלצות ממשרדים אחרים לגבי הספק, לדעת עם מי פחות או יותר יש לנו עסק. ודבר אחרון, כדאי לוודא תקשורת טובה עם אנשי הקשר האחראים על אספקת הציוד.

כתובת לאיסוף עצמי: תל אביב - רח' טברסקי 8 חניה במקום
טל. 03-6353118 פקס. 03-6243115
כל הזכויות שמורות ל Office 24 - האתר המוביל בישראל לציוד משרדי. צוות Office 24 עומד לרשותך בכל עת וישמח לספק לך שירות מקצועי אישי ואדיב. באפשרותך לבצע רכישה של ציוד משרדי אונליין
בכל עת ובצורה נוחה וקלה לתפעול. במידת הצורך ניתנת לך האפשרות להעביר לנו רשימה של מוצרים להזמנה באופן דומה באמצעות טופס הזמנה דינמי. כמו כן עומדים לרשותך צוות התמיכה
של Office 24 בטלפון 03-6353118, ומוכנים לעזור לך לבחור את הפריט המתאים ביותר עבור העסק שלך.
שעות פתיחה: ימים א' – ה' בין השעות 08:00-17:00.
Copyright 2018 © ציוד משרדי - office24
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |