דואר אלקטרוני
סיסמה
Sale
קבוצתיות
קנה קבל
אתר מאובטח
ראשי>>מידע מקצועי מיין לפי:  
ריהוט משרדי אורטופדי נוח, רהיטים משרדיים אורטוםדיים נוחים


ריהוט משרדי אורטופדי נוח

חזות העסק יכולה להעניק לו עתיד טוב יותר. עיצוב משרד יכול לתאר הצלחה של עסק או לפחות את היומרה שלו ואת הנחישות להצליח. זה מחדיר מוטיבציה בעובדים ומעלה את רמת החוויה למי שבא להתארח במשרד. עתה הלקוחות יכולים להצטלם אצלכם במשרד ולהעלות זאת לרשתות חברתיות, העובדים בבוקר ישמחו להגיע רגע אחד קודם כדי להיות במקום הנעים הזה אפילו כדי לשתות את הקפה של הבוקר לפני הכול, ויתנו את מלוא כוחם גם לאחר שעות העבודה. למה? אין סיבה ממש מוסברת, ואולי זה פשוט בגלל האוירה והטיפוח של העובדים.

ריהוט משרדי שמטפח את העובדים

כשאומרים מראה עכשווי רענן וחדיש, הכוונה היא לאו דווקא בהכרח ריהוט שיש לו צבעים זוהרים וצורמים שמביאים לרמת עוררות גבוהה בסביבת העבודה, אלא יותר במישור הנוחות והאורטופדיה, כי כשמשקיעים בעובדים בכסא אורטופדי למחשב למשל, אותו עובד או מזכירה יניבו תוצאות טובות יותר – משום שמשקיעים בהם, משום שזהו ציוד משרדי  שמותאם להם.

למנוע בעיות גב ולשמור על חוט השדרה של החברה

עובדים נוהגים להישאר זמן רב בעבודה בדרך כלל – זהו הבית השני שלהם, שם הם אוכלים את מירב ארוחות היום, שם הם מבלים בישיבות, טיפול במסמכים, טלפונים ועוד. כדי שיעבדו באופן יעיל, יש לדאוג לבחירת ריהוט למשרד, תאורה מתאימה, לכיסאות טובים, לגובה שולחן נכון בהתאם לכיסא, להדום שייצב את הרגלים בזוית הנכונה.

אורטופדיה שומרת על הרוגע

כשמדובר על העובדים בחברה שלכם, אפילו יותר מתנאים סוציאליים – תנאי העבודה בפועל הם חשובים. עובד כפתי הוא אותו עובד שמשקיע ולא אחת ל – 15 שנים בעובדים שלו, אלא עם יד על הדופק לגבי כל עובד ועובדת חדשים שנכנסים למעגל העובדים בארגון. כך כשהתנאים הבסיסיים מתקיימים, העבודה הופכת לרגועה ולטובה יותר.
כתובת לאיסוף עצמי: תל אביב - רח' טברסקי 8 חניה במקום
טל. 03-6353118 פקס. 03-6243115
כל הזכויות שמורות ל Office 24 - האתר המוביל בישראל לציוד משרדי. צוות Office 24 עומד לרשותך בכל עת וישמח לספק לך שירות מקצועי אישי ואדיב. באפשרותך לבצע רכישה של ציוד משרדי אונליין
בכל עת ובצורה נוחה וקלה לתפעול. במידת הצורך ניתנת לך האפשרות להעביר לנו רשימה של מוצרים להזמנה באופן דומה באמצעות טופס הזמנה דינמי. כמו כן עומדים לרשותך צוות התמיכה
של Office 24 בטלפון 03-6353118, ומוכנים לעזור לך לבחור את הפריט המתאים ביותר עבור העסק שלך.
שעות פתיחה: ימים א' – ה' בין השעות 08:00-17:00.
Copyright 2018 © ציוד משרדי - office24
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |