דואר אלקטרוני
סיסמה
Sale
קבוצתיות
קנה קבל
אתר מאובטח
ראשי>>מידע מקצועי מיין לפי:  
איך לבחור שולחן מחשב?
איך לבחור שולחן מחשב?

היום אין משרד שאינו ממוחשב או חדר לימודים שאין בו מחשב כל שהוא, בין אם מחשוב של מחשבים נייחים או מחשבים ניידים. כל סוגי המחשבים הניידים או המסכים של המחשבים הנייחים מונחים על גבי שולחן על מנת שהמסך יהיה בגובה העיניים. אם הישיבה היא ממושכת וארוכה – לפחות שתהיה נוחה ובריאה יותר. שולחן מחשב הוא שולחן שמותאם במיוחד כדי שהמחשב יונח עליו, המסך, מקום למקלדת ולעכבר ומדפים לאביזרים הנלווים אליו – כולל דיסקים, מכשירי USB, כאבלים אם יש צורך, רמקולים ועוד.

איזה שולחן מחשב כדאי לקנות?

שולחן מחשב אמור להתאים למי שיושב עליו, בדרך כלל מדובר על עמדה קבועה של סטודנט, תלמיד או עובד. את השולחן מסדרים אמנם בהתאם למידות של פינת המחשב בבית או במשרד, אולם תמיד אפשר להשתמש בממד הגובה כדי לחסוך במקום ולייעל את השימוש בנפח החדר. רצוי לבדוק אם השולחן מחבר אליו גם ארוניות ספרים או מתקני אחסון למשל.

ואם כבר קונים שולחן למחשב..

אם כבר הכיוון הוא לשפר את עמדת המחשב, תמיד רצוי להתאים את שאר הריהוט משרדי אל השולחן. לא רק מבחינת היופי, אלא גם מבחינת ריהוט אגרונומי למשרד . מדובר על ריהוט שמותאם מבחינה הנדסית לעבודת אנשים – במיוחד אם הם משתמשים ופועלים בסביבה זו משך שעות רבות של היום.

כלים וריהוט נוסף לפינת הישיבה

ניתן לרהט את המשרד בפרטים נוספים אשר מבחינת אורתופדים רבים הם ה – א"ב לציוד משרדי, כמו למשל הדום. כשיושבים ליד שולחן, המנח של הגוף חייב להתאים לעבודה ממושכת על מנת שלא ללקות בתסמונות שונות ובבעיות יציבה עקב כך. ההדום מציב את הרגליים כשמפרק הברך ב – 90 מעלות – לעבודה נוחה ובטוחה.
כתובת לאיסוף עצמי: תל אביב - רח' טברסקי 8 חניה במקום
טל. 03-6353118 פקס. 03-6243115
כל הזכויות שמורות ל Office 24 - האתר המוביל בישראל לציוד משרדי. צוות Office 24 עומד לרשותך בכל עת וישמח לספק לך שירות מקצועי אישי ואדיב. באפשרותך לבצע רכישה של ציוד משרדי אונליין
בכל עת ובצורה נוחה וקלה לתפעול. במידת הצורך ניתנת לך האפשרות להעביר לנו רשימה של מוצרים להזמנה באופן דומה באמצעות טופס הזמנה דינמי. כמו כן עומדים לרשותך צוות התמיכה
של Office 24 בטלפון 03-6353118, ומוכנים לעזור לך לבחור את הפריט המתאים ביותר עבור העסק שלך.
שעות פתיחה: ימים א' – ה' בין השעות 08:00-17:00.
Copyright 2018 © ציוד משרדי - office24
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |